VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Veļas mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu sniegšana VSAC „Vidzeme” vajadzībām Drukāt E-pasts

VSAC "Vidzeme" informē, ka organizē atklātu konkursu "Veļas mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu sniegšana VSAC „Vidzeme” vajadzībām", identifikācijas Nr. VSAC "Vidzeme" 2017/6.

Pretendenti piedāvājumu var iesniegt, katru  darba dienu no 8:00 līdz 16:30, VSAC „Vidzeme”, pēc adreses: pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234, līdz 2017. gada 20.jūnijam, plkst.11:00, vecākās lietvedes kabinetā iesniedzot personīgi vai atsūtot pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā.

Piedāvājuma atvēršana notiks VSAC „Vidzeme” Rūjienas novada Jeru pagastā Iepirkuma komisijas sanāksmē, 2017. gada 20.jūnijā plkst.11:00.

Pieprasījumu par papildu informāciju piegādātājs var sūtīt pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai nosūtot vēstuli pa pastu VSAC „Vidzeme”, pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234,  bet ne vēlāk kā sešas dienas pirms piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām.

Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (Nolikums_vela-.doc)nolikums[ ]325 Kb
Lejuplādēt šo failu (ESPD.doc)ESPD.doc[ ]424 Kb
Lejuplādēt šo failu (espd-request(1).pdf)espd-request(1).pdf[ ]89 Kb
Lejuplādēt šo failu (lēmums veļa0001.pdf)Lēmums[ ]530 Kb
Lejuplādēt šo failu (13-iepirkuma-ligums-Bauskas-sadzives-pakalp.pdf)13-iepirkuma-ligums-Bauskas-sadzives-pakalp.pdf[ ]323 Kb
 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.