VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Specializēta automobiļa piegāde Valsts sociālo aprūpes centru vajadzībām Drukāt E-pasts

VSAC "Vidzeme" informē, ka organizē  Centralizētu iepirkumu atklātam konkursam "Specializēta automobiļa piegāde Valsts sociālo aprūpes centru  vajadzībām", identifikācijas Nr. VSAC "Vidzeme"2013/28C.

Pretendenti piedāvājumu var iesniegt, katru  darba dienu no 8:00 līdz 16:30, VSAC „Vidzeme”, pēc adreses: pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234, līdz 2013. gada 02.septembrim, plkst.12:00, lietvedes kabinetā iesniedzot personīgi vai atsūtot pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā.

Piedāvājuma atvēršana notiks VSAC „Vidzeme” Rūjienas novada Jeru pagastā Iepirkuma komisijas sanāksmē, 2013. gada 02.septembrī, plkst.12:00.

Pieprasījumu par papildu informāciju piegādātājs var sūtīt pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai nosūtot vēstuli pa pastu VSAC „Vidzeme”, pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234,  bet ne vēlāk kā sešas dienas pirms piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām.

Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (ziņojums- lēmums.pdf)gala ziņojums par rezultātiem- lēmums[ ]1069 Kb
Lejuplādēt šo failu (Iepirkuma līgums.pdf)līgums[ ]237 Kb