VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

VSAC "Vidzeme" paziņo par iepirkumu – Medikamentu un medicīnas preču piegāde Drukāt E-pasts

Apstiprināts
VSAC „Vidzeme”
Iepirkumu  komisijas sēdē

Jautājumi un atbildes par Valsts sociālās aprūpes centra „Vidzeme” atklātā konkursa nolikumu„Medikamentu un medicīnas preču piegāde”.
Iepirkuma identifikācijas Nr. VSAC„Vidzeme”2010/1

Jautājums:
Vai ir pilnā apmērā jāaizpilda katra iepirkuma daļa?

Atbilde:
Jā, pilnā apmērā jāaizpilda katra iepirkuma daļa.

Jautājums:

Tehniskā piedāvājuma tabulas (2. pielikums) beigās ir minēts, ka "Tehniskajam piedāvājumam jāpievieno piedāvāto medikamentu spēkā esošas reģistrāciju apliecību kopijas". Vai tiešām tas ir nepieciešams, jo tas rada milzīgu lieka darba apjomu, proti, mums kā lieltirgotavai ir jāsazinās ar reģistrācijas apliecību turētājiem (vai ražotājiem) un jālūdz atsūtīt mums šīs reģistrācijas apliecību kopijas. Konkursā ir prasīti vairāki simti medikamentu nosaukumu, ko pārstāv gandrīz simts medikamentu reģistrācijas apliecību turētāji (vai ražotāji). Bez tam ar vairākiem no tiem mūsu lieltirgotavai nav tiešās sadarbības līgumu.

Tāpēc piedāvājam tā vietā iesniegt apliecinājumu, ka piedāvātajiem medikamentiem ir spēkā esošs reģistrācijas statuss LR Zāļu reģistrā vai Eiropas centralizētajā zāļu reģistrā.

Atbilde: Lai atvieglotu iepirkuma procesu ar 2010. gada 25. marta iepirkuma komisijas lēmumu (protokolu Nr.3) atbalstam neiesniegt medikamentu spēkā esošas reģistrācijas kopijas.


Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (VSACVIDZEME_IEPIRKUMS2010.doc)VSACVIDZEME_IEPIRKUMS2010.doc[ Medikamentu un medicīnas preču piegādes iepirkuma nolikums]2857 Kb
Lejuplādēt šo failu (Precizejumi2010.doc)Precizejumi2010.doc[Precizējumi VSAC „Vidzeme” nolikumā „Medikamentu un medicīnas preču piegāde” 2010.gadā iepirkuma priekšmeta daļā Nr.3 ]58 Kb
Lejuplādēt šo failu (Preces_pie_VSAC_medikamentiem.doc)Preces_pie_VSAC_medikamentiem.doc[Papildus precizējumi par precēm un to izmēriem]37 Kb
 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.