VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Jaunumi
Svinam Masļeņicu Drukāt E-pasts

16.02.2018.

   Februāra mēnesī tiek svinēti Meteņi un Masļenica. Valkas filiālē, 16.februārī svinējām ,,Atvadas ziemai”. Dienu pirms svētkiem, mācību virtuvē tika ceptas gardas pankūkas. Nedēļa noslēdzās ar kopīgu pasākumu, kurā visi kopīgi izdziedājām dziesmas par sauli un pavasari. Protams arī mācījāmies dziesmas un rotaļas par pankūkām. Kad visi kārtīgi bija izkustējušies, tika aizdedzināta ,,Masļeņica”, kura šajos svētkos simbolizē pavasara uzvaru pār ziemu un labā uzvaru pār slikto. Neizpalika arī kopīga cienāšanās ar pankūkām. Cik tās bija gardas!

GALERIJA

alt

 
Mīlestības vēstules Latvijai Drukāt E-pasts

14.02.2018.

   "…Ja kāds pajautātu, kas ir visskaistākais- atbildes nebūtu…”, "Priekš manis skaistākas valstis par Tevi Latvija nav”. Šie mīlestības pilnie vārdi par Latviju ir no Zigrīdas Tautietes mīlestības vēstules Latvijai. Valkas filiālē, Latvijas simtgades ietvaros, 14.februārī notika pasākums - vēstuļu pēcpusdiena "100 mīļi vārdi Latvijai”. Pasākuma laikā tika rakstītas mīlestības vēstules – mīlestības vēstules Latvijai.

alt

 
Svētki mīlestībai Drukāt E-pasts

14.02.2018.

   Valentīna dienu Valkas filiālē atzīmēja ar koncertu “Dziesma mīlestībai", kurā izskanēja gan visiem zināmas, kopā dziedamas dziesmas, gan ne tik zināmas dziesmas par mīlestību. Pēc koncerta turpinājās amora ballīte.

 GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 702

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt