VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Jaunumi
Pavasara ballīte Drukāt E-pasts

08.03.2018.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži ” ar devīzi: „Pirms modīsies ziedi un dzīvība dabā, modināsim prieku par pavasari”, notika Pavasara ballīte kopā ar muzikantu Andri Priedīti . Filiāles klienti, vīrieši dziedāja dziesmas, runāja par sievietes vērtību, lasīja dzeju un kāds klients ar rozes ziedu aicināja uz deju savu draudzeni. Ar atraktīvu priekšnesumu ciemos bija ieradies „Čaplins” bet 3. korpusa puiši ķēra „Lielo zivi”. Pēc priekšnesumiem sākās ballīte ar īstu muzikantu. Esam pateicīgi Andrim Priedītim par jaukām latviešu balles dziesmām un atrakcijām, kas sajūsmināja mūsu klientus. Visi, kas vien to vēlējās, varēja izdejoties uz nebēdu.

GALERIJA

alt

 
Latvijas pērles - Latvijas vēsturiskās vietas Drukāt E-pasts

06.03.2018.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” notika Latvijas simtgadei veltīts pasākums „Latvijas pērles - Latvijas vēsturiskās vietas”. Mūsu viesis, LZA prezidents Ojārs Spārītis, kas mūsu filiāles klientiem ļoti izsmeļoši pastāstīja un prezentēja mūsu kultūrvēsturisko mantojumu – pilis, muižas, baznīcas, kas uz šo dienu ir restaurētas, koptas un lolotas. Ēkas, kas ar savu bagāto vēsturi no senseniem laikiem iekļaujas mūsu Dzimtenes skaistajās ainavās, priecē tūristus un iekļaujas Latvijas aizsargājamo objektu statusā. Prieks arī par to, ka vairākās vietās, par ko stāstīja cienījamais vēsturnieks, mūsu filiāles klienti ir bijuši ekskursijās. Paldies LZA prezidentam Ojāram Spārītim par mums ziedoto laiku un jauko, izglītojošo stāstījumu, pēc kura visi jutāmies pacilāti un garā bagāti.

GALERIJA

alt

 
Novusa un galda hokeja turnīrs Drukāt E-pasts

05.03.2018.

   VSAC „VIDZEME” filiāles „Ropaži” klienti pulcējās Ziemas dārzā uz novusa un galda hokeja turnīru. Tā kā aprīļa mēnesī mēs organizēsim turnīru starp VSAC „VIDZEME” filiālēm, tad, šajā turnīrā izvērtējām savus spēlētājus lai sastādītu komandu. Cīņa bija spraiga jo katrs vēlējās būt tas veiksmīgākais, kam nāksies cīnīties par kausu turnīrā.

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 704

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt