VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

VSAC "Vidzeme" pasākumi janvārī Drukāt E-pasts

VSAC „Vidzeme" filiālē "Ropaži"

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises datums, laiks.

Pasākuma vieta

Atbildīgais darbinieks

Kino diena

4.01. plkst.!4:00

zāle

I. Ceijere

Luterāņu Dievkalpojums

5.01. plkst. 14:00

zāle

M. Graudiņa, S. Daukšta

Dvēseles stunda

8.01.plkst.14:00

kapela

M. Graudiņa

Zaķumuižas pamatskolas koncerts: „ Sveiciens Jaunajā gadā”

10.01. plkst.10:00

zālē

I. Ceijere

Psiholoģijas lekcija

11.01. plkst. 14:00

zāle

R. Terehova

Stafetes un rotaļas

12.01. plkst.10:00

zāle

N. Prūse, I. Ceijere

Izrāde „ Betlēmes stāsts”

16.01.

filiālē „Rūja”

I. Ceijere, S. Daukšta

Pareizticīgo Dievkalpojums

17.01. plkst. 7:15

kapela

M. Graudiņa

Galda hokeja turnīrs

18.01. plkst.10:00

Ziemas dārzā

N.Prūse, I. Ceijere

Barikāžu piemiņas dienai veltīts koncerts, pie mums viesos TDA „ DAUGAVA”

20.01. plkst. 14:00

zāle

I. Ceijere, I. Janitēna

Liturģijas stunda

22.02. plkst.14:00

zāle

M. Graudiņa

Pie mums viesos ar koncertu ģitārists, Dinārs Gulbis

23.01. plkst.14:00

zāle

I. Ceijere

Biedrības „ Cerību spārni” organizētais „Brīnišķīgo mākslu festivāls”

25.01.plkst.11:00

Siguldas pagasta kultūras namā

S. Daukšta, I. Ceijere

Dvēseles stunda

29.01. plkst. 14:00

kapela

M. Graudiņa

Pasākums: „ Daudz laimes”, dejas.

30.01.plkst.14:00

zāle

I. Ceijere, S. Daukšta


VSAC „Vidzeme” filiālē „Rūja”

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises laiks (datums, plks.)

Atbildīgā persona

Zīmēšanas plenērs „Ziema”

No 8.01-12.01. janvārim

Mārīte Siliņa

Svētbrīdis kopā ar mācītāju

Katru otrdienu plkst.11.00 kapelā

Valda Berkolde

VSAC „Vidzeme” filiāles „Ropaži” Ziemassvētku atskaņas koncerts

16.janvārī, plkst.13.30


Ziemas sports

Janvāra mēnesī pagalmā

Vineta Siliņa, sociālie aprūpētāji, aprūpētāji, soc.reh.

Rūjas dziedātāju koncerts SAC „Lode”

12. janvārī, plkst.10.00 SAC „Lode”

Gatis Burvis, soc.aprūpētājs, kurlt. pasāk.org.

Galda spēļu turnīri

Janvāra mēnesī

Vineta Siliņa

Jubilāru balle

18.janvārī, plkst.14.00 zālē

Sociālie aprūpētāji

Zīmēšanas konkurss datortehnikā

Janvāra mēnesī datorklasē

Vineta Siliņa

Prāta spēju konkurss “Sniega pārvērtības”

23.janvārī, plkst.10.00 lasītavā

Mārīte Siliņa

Latviešu tautas rotaļu un spēļu pēcpusdiena

25.janvārī, plkst.14.00 zālē

Gatis Burvis, Mārīte Siliņa, sociālie aprūpētāji, aprūpētāji, soc.reh.

"Sniedziņš" dzejas pēcpusdiena

Janvāra mēnesī lasītavā

Mārīte Siliņa

Pašdarbnieku pēcpusdiena

Janvāra mēnesī grupu mājas „Saulrīti” kulinārijā

Mārīte Siliņa, Gatis Burvis

Tematisko filmu pēcpusdienas

Reizi nedēļā lasītavā

Mārīte Siliņa

Karaokes dziedāšana

31.janvārī lasītavā

Gatis Burvis


VSAC „Vidzeme” filiālē „Valka"

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises laiks

Pasākuma vieta

Atbildīgā persona

Spēļu diena „Protu varu”

04.01.2018.plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, J.Adamova

Koncerts - Dievkalpojums

05.01.2018.plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova

Prāta spēle „Latvijai-100”

09.01.2018.plkst.10.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Rūja”

I.Gordova

Dzejas rīts „100dzejas rindas Latvijai’”

12.01.2018.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, I.Karole

Radošās mākslas darbnīca „Simts ziedu Latvijai”

18.01.2018. plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

L.Lapsa, I.Gordova

„Vecais gads fotogrāfijās”

15.01.2018. plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova

Dzimšanas dienu svinības

19.01.2018.plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, M.Tuvikene

Karnevāls „Jaunā gadā ieejot”

26.01.2018.plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova