VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

VSAC "Vidzeme" pasākumi novembrī Drukāt E-pasts

VSAC „Vidzeme" filiālē "Ropaži"

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises datums, laiks.

Pasākuma vieta

Atbildīgais darbinieks

Luterāņu Dievkalpojums

3.11. plkst. 14:00

zāle

M.Graudiņa, S.Daukšta

Liturģijas stunda

6.11.plkst.14:00

kapela

M.Graudiņa

Pasākums: “Mārtiņdienas Šurumburums!”

10.11.plkst.10:30

zāle

I.Ceijere, S.Daukšta, visi interešu pulc. vadītāji un korpusu soc. darbinieki

Liturģijas stunda

6.11. plkst. 14:00

kapela

M.Graudiņa

Lāčplēša dienai veltīts pasākums: "Dzied, bāliņi, tu pret mani, Es pret tevi gavilēju!” Viesos Dziesmoto draugu kopa "Dzieda” un Ineses Bebres foto izstāde.

11.11. plkst.14:00

zāle

I.Ceijere, I.Janitēna

Dvēseles stunda

13.11. plkst.14:00

kapelā

M.Graudiņa

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienaidienai veltīts svētku koncerts: „ Par zemi ko mīlam”!

16.11.plkst.14:00

VCAC VIDZEME filiālē: Rūja”

I.Ceijere, S.Daukšta

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienaidienai veltīts svētku pasākums: „Par zemi ko mīlam”!

17.11. plkst.14:00

zāle

I.Ceijere, S.Daukšta, visi interešu pulc. vadītāji un korpusu soc. darbinieki

Kanisterapija

21.11. plkst. 13.00

Ziemas dārzā

L.Gehtmane

Pareizticīgo Dievkalpojums

22.11. plkst. 7:15

kapela

M.Graudiņa

Katoļu Dievkalpojums

24.11. plkst.14:00

zāle

M.Graudiņa, S.Daukšta

1.Advente

27.11. plkst. 9:30

foajē telpa

M.Graudiņa, S.Daukšta

Pasākums "Daudz laimes”

29.11. plkst. 14:00

zāle

I.Ceijere, S.Daukšta


VSAC „Vidzeme” filiālē „Rūja”

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises laiks, pasākuma vieta (datums, plks.)

Atbildīgā persona

Gatavošanās Mārtiņdienai

No 1.-9.novembrim VSAC filiālē "Rūja" (korpusos)

Sociālie aprūpētāji, aprūpētāji, soc.reh.

Atcerēsimies Lāčplēša dienu - filma „Rīgas sargi” demonstrēšana

1.-11.novembrim lasītavā no plkst.14.00

Mārīte Siliņa

Karaokes un solo dziedāšana

3.novembrī, plkst.11.00

Gatis Burvis

Mārtiņdienas pasākums

9.novembrī, plkst. 14.00 zālē

Gatis Burvis

Svētbrīdis kopā ar mācītāju

Katru mēneša otrdienu plkst.11.00 kapelā

Valda Berkolde

Bībeles stunda

Katru otrdienu kapelā plkst.14.00

Valda Berkolde

Par godu Latvijas dzimšanas dienai VSAC „Vidzeme” filiāles „Ropaži” koncerts

16.novembrī, plkst. 14.00 zālē

Gatis Burvis, Sociālie aprūpētāji, aprūpētāji, soc.reh.

Prāta spēju konkurss “Latvija”

Novembra mēnesī lasītavā

Mārīte Siliņa

Zīmēšanas plenērs

Novembra mēnesī lasītavā

Mārīte Siliņa

Ainavu terapija

Katru nedēļu

Astra Hildebrante

VSAC”Vidzeme” filiāles „Rūja” Labo darbu darītāju sveikšanas pasākums

22.novembrī, plkst.14.00

Ligita Kāsena, Antra Krumholce, Inese Bernere, Valda Berkolde, Ligita, Eglīte, soc. aprūpētāji

Pasākums novembra jubilāriem

23.novembrī, plkst.14.00 zālē

Dzidra Skalberga, Mārīte Siliņa, soc. aprūpētāji

Mācību filmu pēcpusdienas

Katru nedēļu lasītavā

Mārīte Siliņa

Sporta diena

Novembra mēnesī pagalmā

Didzis Šomass, sociālie aprūpētāji, aprūpētāji

Galda spēļu turnīri

Novembra mēnesī Sporta zālē

Didzis Šomass

Pārgājiens, mācību ekskursija

Novembra mēnesī

Sociālie aprūpētāji, aprūpētāji,

Rotaļas un spēles

30.novembrī , plkst.14.00 zālē

Gatis Burvis, Mārīte Siliņa, sociālie aprūpētāji


VSAC „Vidzeme” filiālē „Valka"

Pasākuma nosaukums

Plānotais norises laiks

Pasākuma vieta

Atbildīgā persona

Latviešu filmu cikls filma „Rīgas sargi”

08.11.2017.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, L.Lapsa

Mārtiņdienas radošā darbnīca

10.11.2017.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, L.Lapsa

Dzimšanas dienu svinības

10.11.2017.plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, M.Tuvikene

Draudzības pasākums ar grupu „ Kopā jautrāk”

13.11.2017. plkst.13.00

Limbažu Dienas centra

I.Gordova

Latviešu filmu cikls filma „Likteņdzirnas”

15.11.2017. plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, L.Lapsa

18.novembra pasākums „Es mīlu Latviju”

17.11.2017.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova

Sveiciens Latvijai un svētku diskotēka

18.11.2017.plkst.11.00 plkst.14.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova

Latviešu filmu cikls filma „Rūdolfa mantojums”

22.11.2017.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, L.Lapsa

Latviešu filmu cikls filma „Īsa pamācība mīlēšanā”

29.11.2017.plkst.11.00

VSAC „Vidzeme” filiāle „Valka”

I.Gordova, L.Lapsa