VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Tauriņdeja Drukāt E-pasts

05.09.2019.

   Jau piekto reizi Valkas filiālē norisinājās pašdarbnieku svētki ,,Tauriņdeja”. Svētku dalībnieki bija pašdarbnieki no VSAC ,,Vidzeme” filiālēm ,,Rūja” un ,,Ropaži”, Limbažu dienas centra mūzikas un teātra grupa ,,Kopā jautrāk”, Lodes aprūpes centra dziedātāji un pirmo reizi mūsu ciemiņi bija tuvākie kaimiņi no Valkas aprūpes nama. Katrs kolektīvs bija rūpīgi sagatavojis sirsnīgas un sev mīļa dziesmas, kuras aizkustināja nevienu vien klausītāju. Kā svētku pārsteigums bija svētku torte ,,Taurenis”. Svētku laikā visapkārt virmoja prieks, sirsnība un draudzība.

 GALERIJA

alt

 
Tūjas jūrmala Drukāt E-pasts

02.09.2019.

   Lai jau ir pienācis septembris, bet vasara turpinās un Valkas filiāles klienti devās izbraucienā uz Tūjas jūrmalu. Jūras krastā tika pavadīta brīnišķīga, iespaidiem bagāta diena.

alt

 

 
Stundu saraksts Drukāt E-pasts

02.09.2019.

   Septembris saistās ar mācībām un skolu. Valkas filiālē jau trešo gadu pēc kārtas notika 1. septembra pasākums ,,Stundu saraksts”. Dienas gaitā notika dažādas svētku nodarbības gan jautra vingrošana ar atrakcijām un dejošanu, gan zīmēšana. Šogad zīmējām dažādās krāsās asteru ziedus. Stundu saraksts noslēdzās ar intelektuālām nodarbībām, kuru laikā risinājām interesantus un atjautīgus uzdevumus. Diena visiem aizritēja jautri un interesanti.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 785

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.