VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Kinodiena Drukāt E-pasts

13.03.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” Kinodiena. Noskatījāmies Ināras Kolmanes dokumentālo filmu, kas iekļauta Latvijas simtgades filmu ciklā- „Dubultā dzīve sekss un PSRS”. Esam sapratuši, ka mūsu iemītniekiem patīk skatīties dokumentālās filmas kas atsauc atmiņā viņu jaunībā piedzīvoto laiku.

 

 
Kustību rotaļas Drukāt E-pasts

12.03.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” notika kustību rotaļas. Kā zinām, regulāras fiziskās aktivitātes rada virkni pozitīvu efektu, uzlabo mūsu orgānu sistēmu darbību, veicina vielmaiņas procesu un dara mūs veiklākus un lokanākus. Tāpēc, fizioterapeita un interešu pulciņa audzinātāja vadībā, filiāles iemītniekiem ik pa laikam tiek organizētas kustību rotaļu nodarbības. Pēc kurām visi ir moži un jautri.

GALERIJA

alt

 
Ballīte pavasarim Drukāt E-pasts

07.03.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži”, Ballīte pavasarim un mūsu daiļajām dāmām! Pasākums sākās ar mūsu filiāles vīriešu apsveikumu sievietēm. Skanēja klavieru solo , dzeja un dziesma krievu valodā, kā arī dzirdējām jautras anekdotes un vīriešu domas par sievietēm. Ar jautru mūziku, dziesmām un rotaļām, pie mums viesojās muzikants Andris Priedītis. Visiem bija iespēja izdejoties no sirds!

 GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 758
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.