VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Dziedāšanas svētki Siguldā Drukāt E-pasts

   Valkas filiāles klienti 13.jūnijā devās uz Siguldu, lai piedalītos biedrības ,,Aicinājums Tev” rīkotajos ,,Dziedāšanas svētkos”. Šajos svētkos mūsu ansamblis izpildīja arī solo dziesmu un protams no visas sirds līdzdziedāja pārējo dalībnieku dziedātās dziesmas. Liels prieks bija atkal satikt savus draugus no Limbažu dienas centra. Paldies pasākuma organizatoriem par skaisto pasākumu.

GALERIJA

alt

 
Svētki vasarai Drukāt E-pasts

07.06.2019.

   Jūnija mēnesis ir pats ziedošākais vasaras mēnesis. Valkas filiālē tika svinēti svētki vasarai. Koncertā dziesmas par vasaru izdziedāja gan klienti, gan darbinieki. Pēc koncerta mācījāmies dažādas pasaulē populāras dejas. Pasākumā valdīja priecīga un vasarīga gaisotne.

GALERIJA

alt

 
Cīnījamies par Rūjas kausu Drukāt E-pasts

   Kā jau tradicionāli katru gadu Valkas filiāles sportisti 6.jūnijā devās uz Rūjas filiāli, lai cīnītos par Rūjas kausu. Sacensības bija ļoti interesantas, kurās bija jāpielieto visas savas zināšanas un prasmes. Mājās devāmies ieguvuši pozitīvas emocijas.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 779

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.